Tel.: 721 208 240
Icon box image

Centrum Edukacji Społeczno-Ekonomicznej (CESE) powstało z pasji do księgowości.
Naszym głównym działaniem jest prowadzenie biura rachunkowego, skierowanego szczególnie dla podmiotów ekonomii społecznej (PES) czyli spółdzielni socjalnych, fundacji, spółek non profit, stowarzyszeń,  jak również dla małych i średnich firm.
Oferujemy księgowanie wszelkiego rodzaju dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowanie dokumentów w celach podatkowych, reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym, ZUS oraz innymi organami kontroli. Formę i sposób prowadzenia księgowości dobieramy w zależności od klienta.
Z jednej strony mamy świadomość, że szczególnie podmioty ekonomii społecznej borykają się z prowadzeniem pełnej księgowości i jak to może wydawać się to skomplikowane, a z drugiej wiemy, że jest to jedyna forma, która daje dokładny obraz sytuacji finansowej.
Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą księgową oraz wsparciem w rozwiązywaniu problemów formalno-prawnych w funkcjonowaniu organizacji czy firmy.
Wiele nowych firm i organizacji stoi przed dylematem poszukiwania własnej przestrzeni do pracy, czy wynajmować biuro? Jak się za niego rozliczać? jak zacząć w ogóle działać? gdzie ma być siedziba organizacji?
Nasza coworkingowa przestrzeń w przystępnej cenie jest dla nich korzystnym rozwiązaniem.
Coworking, skierowany jest dla komercyjnych firm oraz podmiotów ekonomii społecznej, daje możliwość korzystania z przestrzeni do pracy wyposażonej w odpowiednie narzędzia, bez konieczności wynajmowania całego biura i płacenia miesięcznego czynszu, umożliwia korzystanie z biura w zakresie i czasie dostosowanym do potrzeb.
Wirtualne Biuro- czyli możliwość wynajęcia adresu do rejestracji firmy, cena uzależniona jest od pakietu świadczonych przez nas usług: będziemy przyjmować i przechowywać korespondencję na życzenie klienta możemy ją skanować i przesyłać  do klienta lub dostarczać na wskazany adres.
Icon box image

Icon box image

Nasza oferta to również szkolenia i doradztwo, skierowane dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, osób prowadzących działalność gospodarczą i chcących ją założyć.  Szkolenia i doradztwo: z różnych aspektów księgowości, aspektów prawnych prowadzenia działalność gospodarczej, a także wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie oraz biznesplanów.